Scroll Top
al. Bohaterów Warszawy 93/1, 70-343 Szczecin
Rejestracja: pn-pt 10:00 - 18:00
Zakres usług
ORTOPEDIA
Ortopedia to jedna z podstawowych specjalności lekarskich. Skupia się na diagnostyce i leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń, wad wrodzonych i nabytych, zapaleń, zakażeń, nowotworów oraz uszkodzeń i zmian pourazowych narządu ruchu: szkieletu (z wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz mięśni, nerwów i naczyń.
Patient and physiotherapist at the first appointment in orthopedic clinics
Braces
ORTODONCJA

Ortodoncja jest specjalizacją stomatologiczną, której celem jest przeciwdziałanie powstawaniu oraz leczenie pojawiających się wad zgryzu oraz wad szczękowo-zębowych. Wbrew powszechnej opinii, leczenie utrwalonych lub powoli rozwijających się wad zgryzu oraz innych nieprawidłowości położenia i ustawienia zębów nie jest jedynie problemem estetycznym, ale przede wszystkim poważnym problemem zdrowotnym.

STOMATOLOGIA

Stomatologia ogólna (zwana także stomatologią zachowawczą) to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką oraz leczeniem zaatakowanych chorobą próchnicową zębów. Najważniejszym celem stawianym przed stomatologiem jest zachowanie przez jak najdłuższy czas naturalnych, zdrowych i żywych zębów pacjenta.

Little girl in protective glasses visiting dentist in clinic. Conception of stomatology
Dlaczego my?
Bezbolesne leczenie

Postęp w nowoczesnej stomatologii oraz rozwój peparatów do znieczuleń sprawia, iż wizyta u stomatologa może przebiec bezboleśnie. Zdając sobie sprawę z faktu, że czasem nasi pacjenci bardziej boją się znieczulenia i samej iniekcji bardziej niż właściwego leczenia. Dbając o komfort psychiczny pacjenta oraz o jego strach przed samym znieczuleniem gabinet Medico oferuje najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający bezbolesne i skuteczne znieczulenie. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu oraz wyeliminowania bólu i stresu podczas wizyty u stomatologa wszystkie zabiegi w naszym gabinecie są wykonywane w znieczuleniu miejscowym, z użyciem tylko najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych preparatów.