Scroll Top
al. Bohaterów Warszawy 93/1, 70-343 Szczecin
Rejestracja: pn-pt 10:00 - 18:00
O nas
Kim jesteśmy?

Z myślą o naszych pacjentach stworzyliśmy w sercu Szczecina nowoczesne miejsce, centrum kompleksowej opieki medycznej. Staramy się, aby MEDICO było źródłem zarówno zdrowia jak i piękna, dlatego zapraszamy na wizytę u znakomitych stomatologa, ortodonty oraz ortopedy- traumatologa.

Oferujemy Państwu najwyższą jakość leczenia, dlatego nasi specjaliści dbają nie tylko o trwały i piękny efekt zabiegu, ale przede wszystkim o Państwa komfort i zadowolenie. Tworzymy innowacyjne plany leczenia, z wykorzystaniem takich metod jak hipnoza, aby uczucie strachu i bólu pozostało wspomnieniem. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta i przyjazna atmosfera to nasze mocne strony.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i odwiedzenia MEDICO.

poznaj
naszych specjalistów

LEKARZ DENTYSTA
ALDONA DYDYK

Specjalista ortodoncji i stomatologii ogólnej. Nagrodzona licznymi certyfikatami, od wielu lat leczy wady zgryzu małych i dorosłych pacjentów.

Portrait of a confident female doctor

LEKARZ DENTYSTA
MARTA NOWAK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam vitae enim ex. Vestibulum risus ligula.

ORTOPEDA TRAUMATOLOG
MARIUSZ DYDYK

Posiada 25- letnie doświadczenie zawodowe, w tym praktykę w lecznictwie szpitalnym. Wykonuje zabiegi USG, artroskopii, wymiany stawów.

FIZJOTERAPEUTA
JONATAN DOMAGAŁA

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Doświadczenie zdobywał pracując w klinikach na terenie Francji oraz Niemiec. Zajmuje się kompleksowym leczeniem i terapią bólu przewlekłego, urazów oraz dysfunkcji ciała.